Nabożeństwa i spotkania

Naszym autorytetem jest Pismo Święte.
Jezus Chrystus jest jedynym Zbawicielem.
Wiara jest warta tego, by się nią dzielić.

Nabożeństwa niedzielne

Nabożeństwa odbywają się o godz. 11:00 i trwają około 1,5h.

Czego możesz się na nich spodziewać?
Ludzie tworzący naszą Wspólnotę spotykają się w każdą niedzielę w jednym miejscu na nabożeństwie, a w tygodniu na spotkaniach wielu małych grup biblijnych. Na typowym niedzielnym nabożeństwie modlimy się, śpiewamy pieśni wielbiące Boga, czytamy fragmenty oraz słuchamy nauczania z Pisma Świętego. Obchodzimy także pamiątkę Wieczerzy Pańskiej (zwanej także komunią). Po nabożeństwie mamy czas na rozmowy i budowanie relacji w nieformalnej atmosferze w kawiarence.

Spotkania są otwarte i nie musisz czuć się zobowiązany do aktywnego uczestnictwa we wszystkim, co się będzie działo, ale można przypuszczać, że ciężko Ci będzie się powstrzymać 🙂

Spotkania i grupy

Kościół to coś więcej niż nabożeństwo niedzielne. To ludzie, którzy się znają, dzielą ze sobą życie, pomagają sobie nawzajem w rozmaity sposób w ciągu tygodnia. W tygodnia odbywają się spotkania grup domowych, w których ludzie w nieformalnej atmosferze uczą się o Bogu, modlą się o siebie, wspólnie jedzą, śmieją się i rozmawiają o życiu, szukają sposobów jak być pomocą dla siebie i innych. Prowadzimy też inne zorganizowane formy spotkań dla dzieci, młodzieży, dorosłych, kobiet i mężczyzn.

KURS ALFA
Jeśli widzisz potrzebę pogłębienia lub usystematyzowania swojej wiary, masz wątpliwości, trudne pytania, których nie wiesz komu zadać lub jesteś na początku swojej drogi naśladowania Jezusa to zachęcamy Cię, do zgłoszenia się na KURS ALFA – poleca go 18 milionów osób, które go ukończyło.

Co robimy?

Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w którejś z poniższych grup prosimy o kontakt tel. 506 198 071

Nasze aktywności łączą ta sama misja, wizja i wartości. Każda służba i uczestnik Wspólnoty dodają do niej swój unikalny charakter,
budując tym samym tożsamość całego Kościoła.

Grupy biblijne
Kurs Alfa
Młodzież
Duszp. Akademickie

Niedziele | 17:00

Spotkania kobiet
Spotkania małżeństw
Spotkania 50+

Ostatni poniedziałek miesiąca 10:30

Tora dla chrześcijan

Sobota | 7:00

Krok po kroku w życiu z Bogiem | KROKI UCZNIOSTWA

Etapy dojrzałości w Bogu

Poznawanie Chrystusa

Początki w Chrystusie

Blisko Chrystusa

Chrystus w centrum

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:
LUB

napisz do nas